CONTACT US


AURINKO TOURS
"V ItĂ lii"
Agenzia Viaggi Tour Operator
Piazza Drago, 18
I - 30017 Lido di Jesolo - Venezia
p.iva 03761030406

Tel. +39 0421 93588
Fax +39 0421 386280
info@aurinkotours.com

Skype Address     facebook

Summer Offers Lčto

Dovolená v Itálii, v nejznámějších přímořských letovisek, je nejjednodušší způsob, jak poznat neuvěřitelné krásy poloostrova.

Náš výběr hotelů a apartmánů je velmi bohaty a kvalitní.
Italian Lakes Offers Jezera Itŕlie

Dovolená na italských jezerů, nápady a speciální nabídky pro vyhledávání na jezero Garda, jezero Como, Lago Maggiore ... hotely jsou často zasazený přímo podél břehů jezera nebo stanovený mezi horami s nádherným výhledem na zrcadla vody.
Art Cities Offers Historická mesta

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší nabídku z nejkrásnějších měst Itálie. Mezi umění a kultury, tradice a dobrého jídla, a ve městech umění nedaleko míst historického významu, nebo při hledání pokladů, ktere chrání každý roh Itálii.
Escursions Výlety

Z Lido di Jesola, behem dne, je možné navštívit mnoho zajímavých a prekrásných lokalit. Nabízíme Vám nekolik cílu, které stojí urcite za návštevu. Cesta je organizována tak, aby poskytla pouze poucení, zábavu a pohodlí.
Groups Offers Skupinovč zŕjezdy

Řekněte nám kolik vas ue, jaký je váš rozpočet , kam chcete jít ... všechno ostatní vymyslíme za Vas. Zajišťujeme ubytování pro skupiny v Itálii: Řím, Benátky, Milán, Florencie, Verona, Neapol, Lido di Jesolo, Bibione,...
Web Studio - Web Acency San Donŕ di Piave